Умови співпраці з магазином Groomer.com.ua

Компанія Groomer.com.ua з 2011 року є провідною компанією в Україні, що займаються інструментами, косметикою, обладнанням і аксесуарами для грумінгу. Groomer.com.ua бере участь в спеціалізованих виставках в Україні, стежить за новинками й тенденціями на міжнародному ринку зооіндустрії, також проводить Майстер Класи по грумінгу від провідних лекторів України та закордоння. Якщо Вас зацікавила співпраця з нами, то ми з радістю надамо Вам таку можливість.

Ми раді розглянути всілякі спільні заходи та пропозиції щодо співпраці:

  • Проведення Майстер-Класів. Наша компанія регулярно проводить майстер-класи з навчання грумерів. Якщо Ви є організатором цих заходів, і готові провести його в нашому місті, то ми з радістю обговоримо цю пропозицію з Вами.
  • Спонсорство. Компанія Groomer.com.ua виступає спонсором багатьох конкурсів, майстер-класів, семінарів і виставок. Ми надаємо призовий фонд і рекламне забезпечення.
  • Участь у виставках. Ми є учасником всеукраїнських та міжнародних виставок. Ми пропонуємо широкий асортимент товарів для грумінгу і професійну консультацію по ньому.
  • Торгова пропозиція. Асортиментний ряд товарів нашого магазину налічує понад 2000. Ми пропонуємо своїм клієнтам найякісніший товар від провідних брендів. Весь товар сертифікований і підлягає гарантійним зобов'язанням. Ми несемо повну відповідальність за всю продукцію. Ми готові розвиватися і далі, розширюючи пропозицію. Якщо Ви хочете запропонувати нам співпрацю з продажу Вашого продукту, то ми із задоволенням розглянемо цю пропозицію.

Щоб отримати більш детальну інформацію щодо умов співпраці, Вам необхідно відправити запит на пошту opt@groomer.com.ua. У листі, Вам необхідно вказати:

  • Назву організації
  • Сферу діяльності
  • Ваші контактні дані
  • Також описати суть Вашої пропозиції.

Ваш запит буде розглянуто в найкоротші терміни робочого часу. Абсолютно кожен запит буде розглянутий, і отримає зворотний зв'язок від нашого менеджера.

Оптовий відділ

Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00.

Телефон відділу: 068-442-20-54

Email: opt@groomer.com.ua