Повернення і обмін товару в інтернет-магазині Groomer.

Загальний стан речей про повернення та обмін товару в інтернет-магазині Groomer.com.ua

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" клієнти інтернет-магазину Groomer можуть оформити повернення або обмін товару протягом 14 днів з моменту покупки.

Поверненню та обміну не підлягають такі групи товарів:

 1. Косметичні засоби.
 2. Засоби для особистої гігієни тварин.
 3. Засоби призначені для догляду за інструментами.
 4. Ручний інструмент для догляду за тваринами який був в експлуатації.

Обов'язкові умови яким повинен відповідати товар при оформленні повернення або обміну

Перед відправкою товару назад в інтернет-магазин, покупець повинен переконатися в тому, що:

 • Товар та упаковка належної якості та мають товарний вигляд.
 • Товар має повну заводську комплектацію.
 • Присутній заповнений гарантійний талон або товарна накладна з логотипом компанії Groomer.com.ua.

Як оформити повернення або обмін товару в магазині Groomer.com.ua?

Споживач має право повернути або обміняти непродовольчий товар, якщо він йому не підійшов по габариту, кольору, розміру або з інших причин. Процес оформлення повернення складається з декількох етапів:

 1. Повернення та обмін товару оформляє менеджер магазину тільки в робочий час. Перед відправкою товару покупець зобов'язаний повідомити менеджера інтернет-магазину телефоном (замовити зворотний дзвінок на сайті, або звернутися за вказаними номерами).
 2. Після складання заявки на "повернення / обмін", менеджер магазину в обов'язковому порядку відправляє клієнту "СМС-повідомлення" із зазначенням адреси, куди потрібно направити товар, для здійснення повернення.
 3. Клієнт направляє товар тільки за реквізитами зазначеним в "СМС-повідомленні". Невиконання цієї умови може значною мірою продовжити процес повернення та обміну товару!
 4. Після отримання товару менеджером інтернет-магазину, виконується огляд на предмет цілісності й відповідності.
 5. Після огляду товару, що повертається, менеджер інтернет-магазину Groomer.com.ua в обов'язковому порядку обумовлює з клієнтом деталі, що стосуються обміну товару або повернення коштів.

Примітка: Повернення товару здійснюється тільки в будні дні. Відправка товару "на обмін" здійснюється на наступний день після отримання повернення. Повернення коштів здійснюється тільки в будні дні, і тільки після огляду товару менеджером магазину.

Оплата доставки: Оплата за доставку здійснюється інтернет-магазином в разі, якщо повернення або обмін товару проводиться з вини магазину (товар в замовленні не відповідає отриманому товару, або товар знаходиться не в повній комплектації). У всіх інших випадках - оплата за доставку товару здійснюється покупцем.