Про магазин Groomer

Інтернет-магазин groomer.com.ua пропонує своїм клієнтам широкий вибір необхідного інструменту для повноцінного догляду за домашнім і виставковими тваринами. Тут можуть придбати все необхідне професійні грумери й власники домашніх тварин, розплідники та фахівці-кінологи, ветеринари й фелінологи. Ми постаралися створити зручну систему пошуку з широким вибором параметрів, тому Ви можете позначити цікаву для себе модель тримера, машинки, ножиць, гребінців, та ін. в рамках відповідних характеристик. Володіючи певними знаннями по грумінгу і досвідом догляду за тваринами, Ви швидко і без зусиль зможете знайти те, що Вам потрібно, а всю відсутню для вибору інформацію завжди можна отримати у наших фахівців-консультантів, які будуть раді надати Вам необхідну інформацію - телефоном або листування.

Грумеру, професійному розпліднику, ветеринару, необхідні спеціальні засоби, які зможуть забезпечити належний догляд за домашнім вихованцем. У будь-який час, а особливо в період виставок, тварина повинна виглядати найкращим чином, для чого слід подбати про інструменти для грумінгу.

Уявити собі доглянуту собаку або кішку без послуг професійного грумера досить складно, адже на відміну від диких тварин більшість домашніх порід просто не в змозі подбати про себе самостійно.

Сьогодні грумінг - це і гігієна, і данина моді, і бажання дати краще свому улюбленцю. Не можна сказати, що це культ, але саме грумінг дозволяє зробити спільне існування господаря і домашньої тварини максимально приємним для кожного з них.

Грумінг включає в себе цілий спектр різноманітних процедур, таких як миття, чистка очей, вух, вичісування та вистригання шерсті, тому навіть мінімальний набір інструментів може включати широкий список різних предметів.