Категорії товарів

Грум-маркет №1 в Україні

Грумеру професійному заводчику, ветеринару, і просто вихованцю кішок і собак необхідні спеціальні засоби, які зможуть забезпечити належний догляд за домашнім улюбленцем. У будь-який час, а особливо в період виставок, тварина повинна виглядати найкращим чином, для чого слід спеціально подбати про інструменти для грумінгу.

Уявити собі доглянуту собаку або кішку без послуг професійного грумінгу досить складно, адже на відміну від диких тварин більшість домашніх порід просто не в змозі подбати про себе самостійно.

Сьогодні грумінг - це і гігієна, данина моді, і бажання дати краще для свого улюбленця. Не можна сказати, що це культ, але саме грумінг дозволяє зробити спільне існування господаря і домашньої тварини максимально приємним для кожного з них.

Грумінг включає в себе цілий спектр різноманітних процедур, таких як миття, чистка очей, вух, вичісування і підстригання шерсті, тому навіть мінімальний набір інструментів може включати широкий список різних предметів:

  • щітки з м'якою і жорсткою щетиною;
  • пуходерки великі та маленькі;
  • гребінці з довгими, короткими, частими, або комбінованими зубами;
  • кігтерізи;
  • ковтунорізи (рейки, від англійської «rake»);.
  • машинки для стрижки, тримери;
  • ножиці для стрижки;

Це далеко не повний перелік, особливо якщо говорити про професійний грумінг. Крім цього можна згадати фурмінатори, гумові рукавички, гребінці-граблі, гребінці з обертовими зубами та ін.

Інтернет-магазин groomer.com.ua пропонує своїм клієнтам широкий вибір необхідного інструменту для повноцінного догляду за домашнім й виставковими тваринами. Тут можна придбати всі необхідні професійні інструменти для власників домашніх тварин, розплідників, фахівці-кінологів, ветеринарів та фелінологів. Ми постаралися створити зручну систему пошуку з широким вибором параметрів, тому Ви можете позначити цікаву для себе модель тримера, машинки, ножиць, гребінці, щітки в рамках відповідних параметрів. Володіючи певними знаннями по грумінгу і досвідом догляду за тваринами, Ви швидко і без зусиль зможете знайти те, що Вам потрібно, а всю відсутню для вибору інформацію завжди можна отримати у наших фахівців-консультантів, які будуть раді надати Вам необхідну інформацію - за телефоном або листуванням.

https://www.facebook.com/groomer.com.ua/https://www.instagram.com/groomer.com.ua/